Cirks “LEO” viesosies Vircavas pagasta Svētkos

Vircavas pagasta Svētku laikā, Vircavas pamatskolas darzā (28. jūlijā pulksten 16:00), ar sezonas izrādi viesosies Latvijas ceļojošais cirks “Leo”!

Divi stundu aizraujošā cirka programmā, piedalās gan gaisa vingrotāji, gan smieklīgs klaunu duets, gan akrobāti… Starp māksliniekiem – populāra TV talantu šova laureāti, lidojošie foksterjeri… Programmu papildina unikāli gaismas efekti, kuri katru cirka priekšnesumu padara krāsaināku, pārsteidzot jebkura vecuma publiku!

Ieejas biļete maksā tikai 10 EUR! Ieejas biļetes nopērkamas cirka kasē pie cirka telts, kā arī “Biļešu paradīze” interneta vietnē https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/141784

Akcija “Uzdāvini sev cirku!”

Pirms sezonas noslēguma, aicinām ampeklēt mūsu cirka izrādes Daugavpilī (Sporta ielā 8A), un piedāvājam īpaši izdevīgas biļešu cenas! Sākot ar šo pirmdienu un līdz piektdienai- mūsu kasē būs pieejamas pirmās simts biļetes tikai par 5 EIRO* un trīssimt biļetes par 10 EIRO*! Gaidam visus ciemos!

*Akcija ir spēkā līdz 10.11.2023.

* Piedāvājums spēkā, kamēr kasē pieejamas biļetes.

Vai neaizmirsi pagriezt pulksteni?

Naktī uz svētdienu Latvijā un daudzviet citur pasaulē
notikusi pāreja no vasaras laika uz ziemas laiku, pulksteņa rādītājus
pagriežot vienu stundu atpakaļ.

LAIKA ZIŅAS

Cienījamie skatītāji, visi tie kuri bija iegādājušies biļetes uz mūsu sestdienas un svētdienas izrādēm. Sakarā ar meteorologu prognozēm par gaidāmo spēcīgu vēju Latvijas teritorijā, mēs aicinām Jūs apmeklēt mūsu izrādi ŠODIEN, plkst.19.00, jo  visticamāk sestdien un svētdien tiek atceltas visas plānotās izrādes. Skatītāju drošība un komforts mums ir pats galvenais. Sakarā ar to, tie skatītāji kas bija iegādājušies biļetes uz izrādēm, aicināti sazināties ar mums pa tālruni: (+371) 26751526, vai vērsties cirka kasē! Paldies par sapratni un atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

LAIKA APSTĀĶLI

Cienījamie mūsu Skatītāji!

Nav noslēpums, cik ceļojošais cirks ir atkarīgs no laika apstakļiem. Diemžēl, neprognozējami laika apstākļi dara savu! Mēs vēlamies izteikt pateicību visiem, kas bija atnākuši uz šodienas izrādi Salaspilī, par sapratni un pacietību! Mūsu komanda izdarīja visu lai neviens no tajā esošajiem cilvēkiem nav guvis pat mazākos ievainojumus! Tie, kas bija iegādājušies biļetes uz izrādi 18.augustā, rītdien aicināti vērsties cirka kasē no 10-19!🌧🌧

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un vēlreiz LIELS PALDIES PAR SAPRATNI!

Informācija pa tālruni (+371) 26751526

Dāvinām atlaidi kopā ar MAXI Mārupe

Sadarbībā ar picēriju Maxi Mārupe aicinām uz “gardām” izrādēm!

Līdz 14.augustam, pērkot biļeti uz cirku “Leo” Mārupē, Daugavas ielā 20A, biļešu kasē katrs saņems dāvanā- atlaides kuponu uz jebkuriem gardumiem no ēdienkartes picērijā, kur var nogaršot gardas picas, suši, burgerus un citu ēdienus!

*Atceries, ka kupons ir derīgs tikai atnākot picērijā Mārupītes gatvē 4A! Lai labi garšo!

Pansionāts “Venta” ciemos pie cirka “Leo”

Kuldīga. Cirks Leo. 7.jūlija vakars. Paldies cirka kolektīvam par dāvāto iespēju izrādi apmeklēt veco ļaužu pansionāta “Venta” iemītniekiem. Seniori bija ļoti sajūsmināti un apmierināti. Un arī mākslinieki bija gandarīti par iespēju iepriecināt. Paldies!

Biļetes internetā!

Lieliska ziņa visiem cirkamīļiem! No šīs dienas, biļetes uz mūsu izrādēm, iespējams iegādāties arī online, portālā www.bilesuparadize.lv Biļetes pieejamas arī mūsu biļešu kasē pie cirka. Ja vēlaties veikt biļešu rezervāciju, aicinām sazināties ar mums pa tālruni (+371) 26751526 vai rakstot mums uz WhatsApp vai Viber! Rezervētās biļetes jāizpērk kasē ne vēlāk kā 60 minūtes pirms izrādes sakuma!